Despre noi
Control şi Audit
Publicaţii
Comunicare şi relaţii publice
Relaţii internaţionale
Anunţuri
Contact
 

Copyright
Camera de conturi Alba - St. Regina Maria nr. 14. Alba Iulia,  Telefon: 0258.811.104   Fax:0258.813.549 ccalba@rcc.ro
Camera de conturi Arad - B-dul General Dragalina nr.10.   Telefon: 0257.281.979   Fax:0257.280.649 ccarad@rcc.ro
Camera de conturi Arges - St. Maior Sontu (I.C. Bratianu) nr.2. Pitesti,  Telefon: 0248.210.666   Fax:0248.223.558 ccarges@rcc.ro
Camera de conturi Bacau - Nicolae Balcescu nr.5.   Telefon: 0234.510.025   Fax:0234.576.722 ccbacau@rcc.ro
Camera de conturi Bihor - St. Mihai Eminescu nr.2.   Telefon: 0259.418.938   Fax:0259.418.938 ccbihor@rcc.ro
Camera de conturi Bistrita Nasaud - St. Gh. Sincai nr.22.   Telefon: 0263.236.534 ; 0263.236.535   Fax:0263.233.264 ccbistritanasaud@rcc.ro
Camera de conturi Botosani - St. Unirii nr. 16D.   Telefon: 0231.517.252 ; 0231.510.499   Fax:0231.518.390 ccbotosani@rcc.ro
Camera de conturi Braila - St. Nicolae Grigorescu nr.1.   Telefon: 0239.613.999 / 0239.615.423   Fax:0239.614.545 ccbraila@rcc.ro
Camera de conturi Brasov - St. Piata Enescu nr.3.   Telefon: 0268.475.583   Fax:0268.472.225 ccbrasov@rcc.ro
Camera de conturi Bucuresti - St. Georges Clemenceau nr.3.   Telefon: 021.312.1464 / 021.312.0367   Fax:021.312.3278 ccbucuresti@rcc.ro
Camera de conturi Buzau - St. Transilvaniei nr.1   Telefon: 0238.710.408   Fax:0238.720.921 ccbuzau@rcc.ro
Camera de conturi Calarasi - St. Progresul . Bloc BBB   Telefon: 0242.313.201   Fax:0242.311.172 cccalarasi@rcc.ro
Camera de conturi Caras Severin - St. Timisorii nr.5. Resita   Telefon: 0255.226.066 ; 0729.889.920  Fax:0255.251.778 cccarasseverin@rcc.ro
Camera de conturi Cluj - St. Motilor nr.18.   Telefon: 0264.593.530   Fax:0264.593.301 cccluj@rcc.ro
Camera de conturi Constanta - B-dul Ferdinand nr.7 bis.   Telefon: 0241.618.380   Fax:0241.619.930 ccconstanta@rcc.ro
Camera de conturi Covasna - St. 1 Decembrie 1918, nr.13. Sfintu Gheorghe,   Telefon: 0267.351.548   Fax:0267.351.258 cccovasna@rcc.ro
Camera de conturi Dambovita - B-dul Mircea cel Batran bl. A1 tronson B. Targoviste  Telefon: 0245.211.100   Fax:0245.217.304 ccdambovita@rcc.ro
Camera de conturi Dolj - St. Brestei nr 97(129)   Telefon: 0251.412.080 / 0351.439.461 / 0351.439.462   Fax:0351.418.526 ccdolj@rcc.ro
Camera de conturi Galati - B-dul Marea Unire  Ansamblul H. Stefan.   Telefon: 0236.460.672   Fax:0236.463.902 ccgalati@rcc.ro
Camera de conturi Giurgiu - Sos. Bucuresti.  Bl111 Sc A+B  Telefon: 0246.217.626   Fax:0246.217.634 ccgiurgiu@rcc.ro
Camera de conturi Gorj - B-dul Constantin Brincusi nr.9A. Targu Jiu  Telefon: 0253.216.787   Fax:0253.218.933 ccgorj@rcc.ro
Camera de conturi Harghita - Piata Libertatii nr.14. Miercurea-Ciuc  Telefon: 0266.372.066   Fax:0266.372.252 ccharghita@rcc.ro
Camera de conturi Hunedoara - St. 1 Decembrie nr.24. Deva   Telefon: 0254.218.595 ;0254.218.800   Fax:0254.218.558 cchunedoara@rcc.ro
Camera de conturi Ialomita - St. Episcopiei nr.3., Slobozia   Telefon: 0243.231.402   Fax:0243.231.002 ccialomita@rcc.ro
Camera de conturi Iasi - St. Sarariei nr.189.   Telefon: 0232.212.052   Fax:0232.212.060 cciasi@rcc.ro
Camera de conturi Ilfov - St. Matei Millo nr.15, Sector 1, Bucuresti   Telefon: 021.312.03.24   Fax:021.312.03.24 ccilfov@rcc.ro
Camera de conturi Maramures - St. Gheorghe Sincai nr.29, Baia Mare   Telefon: 0262.211.645   Fax:0262.216.448 ccmaramures@rcc.ro
Camera de conturi Mehedinti - St. Traian nr.95, Drobeta Turnu Severin   Telefon: 0252.325.348   Fax:0252.313.890 ccmehedinti@rcc.ro
Camera de conturi Mures - St. Aleea Carpati nr.17, Targu Mures   Telefon: 0265.210.075   Fax:0265.210.041 ccmures@rcc.ro
Camera de conturi Neamt - Str. Petru Movila nr.115, Piatra Neamt   Telefon: 0233.219.599   Fax:0233.216.549 ccneamt@rcc.ro
Camera de conturi Olt - St. Nicolae Titulescu nr.47, Slatina   Telefon: 0249.410.724 / 0249.410.725   Fax:0249.438.923 ccolt@rcc.ro
Camera de conturi Prahova - St. Bogdan Petriceicu Hasdeu nr.19, Ploiesti   Telefon: 0244.596.860   Fax:0244.596.861 ccprahova@rcc.ro
Camera de conturi Salaj - St. Corneliu Coposu nr.5, Zalau   Telefon: 0260.632.322   Fax:0260.610.141 ccsalaj@rcc.ro
Camera de conturi Satu Mare - Piata 25 Octombrie nr.1.   Telefon: 0261.716.555   Fax:0261.716.736 ccsatumare@rcc.ro
Camera de conturi Sibiu - Str. Octavian Goga nr.1/B   Telefon: 0269.210.127   Fax:0269.211.747 ccsibiu@rcc.ro
Camera de conturi Suceava - St. Petru Rares bl.I.5   Telefon: 0230.520.389   Fax:0230.220.996 ccsuceava@rcc.ro
Camera de conturi Teleorman - St. Ion Creanga nr.53, Alexandria   Telefon: 0247.315.908   Fax:0247.312.217 ccteleorman@rcc.ro
Camera de conturi Timis - B-dul Republicii nr.8, Timisoara   Telefon: 0256.490.833   Fax:0256.499.869 cctimis@rcc.ro
Camera de conturi Tulcea - St. subl. Gavrilov Corneliu nr.120.   Telefon: 0240.518.577   Fax:0240.518.194 cctulcea@rcc.ro
Camera de conturi Valcea - St. Regina Maria nr.4, Ramnicu Valcea   Telefon: 0250.733.414 / 0250.738.367   Fax:0250.732.875 ccvalcea@rcc.ro
Camera de conturi Vaslui - St. Mihail Kogalniceanu nr.28.   Telefon: 0235.311.296   Fax:0235.313.659 ccvaslui@rcc.ro
Camera de conturi Vrancea - Str. Mihail Kogalniceanu nr.1, Focsani   Telefon: 0237.225.900   Fax:0237.225.770 ccvrancea@rcc.ro

 Link-uri utile institutii

expand  naţionale
Senatul României
Camera Deputaţilor
Ministerul Finanţelor Publice
Oficiul Naţional al Registrului Comerţului
expand  internaţionale
INTOSAI
EUROSAI
Curtea de Conturi Europeană