Despre noi
Control şi Audit
Publicaţii
Comunicare şi relaţii publice
Relaţii internaţionale
Anunţuri
Contact

Copyright
Agenda telefonica Sediul Central
Judetul Covasna
Camera de conturi Covasna
St. 1 Decembrie 1918, nr.13, Sfantu Gheorghe

Telefon

Fax

Email

0267 351.548 0267 351.258 cccovasna@rcc.ro
Judetul Satu Mare
Camera de conturi Satu Mare
Piata 25 Octombrie nr.1, Satu Mare

Telefon

Fax

Email

0261 716.555 0261 716.736 ccsatumare@rcc.ro
Judetul Bihor
Camera de conturi Bihor
St. Mihai Eminescu nr.2, Oradea

Telefon

Fax

Email

0259 418.938 0259 418.938 ccbihor@rcc.ro
Judetul Arad
Camera de conturi Arad
B-dul General Dragalina nr.10, Arad

Telefon

Fax

Email

0257 281.979 0257 280.649 ccarad@rcc.ro
Judetul Timis
Camera de conturi Timis
B-dul Republicii nr.8, Timisoara

Telefon

Fax

Email

0256 490.833 0256 499.869 cctimis@rcc.ro
Judetul Maramures
Camera de conturi Maramures
St. Gheorghe Sincai nr.29, Baia Mare

Telefon

Fax

Email

0262 211.645 0262 216.448 ccmaramures@rcc.ro
Judetul Salaj
Camera de conturi Salaj
St. Corneliu Coposu nr.5, Zalau

Telefon

Fax

Email

0260 632.322 0260 610.141 ccsalaj@rcc.ro
Judetul Cluj
Camera de conturi Cluj
St. Motilor nr.18, Cluj

Telefon

Fax

Email

0264 593.530 0264 593.301 cccluj@rcc.ro
Judetul Alba
Camera de conturi Alba
St. Regina Maria nr.14, Alba-Iulia

Telefon

Fax

Email

0258 811.104 0258 813.549 ccalba@rcc.ro
Judetul Bistrita Nasaud
Camera de conturi Bistrita Nasaud
St. Gh. Sincai nr.22, Bistrita Nasaud

Telefon

Fax

Email

0263 236.534 0263 236.535 ccbistritanasaud@rcc.ro
Judetul Suceava
Camera de conturi Suceava
St. Petru Rares bl.I.5, Suceava

Telefon

Fax

Email

0230 520.389 0230 220.996 ccsuceava@rcc.ro
Judetul Botosani
Camera de conturi Botosani
St. Unirii nr. 16D, Botosani

Telefon

Fax

Email

0231 517.252 0231 518.390 ccbotosani@rcc.ro
0231 510.499
Judetul Iasi
Camera de conturi Iasi
St. Sarariei nr.189, Iasi

Telefon

Fax

Email

0232 212.052 0232 212.060 cciasi@rcc.ro
Judetul Neamt
Camera de conturi Neamt
Str. Petru Movila nr.115, Piatra Neamt

Telefon

Fax

Email

0233 219.599 0233 216.549 ccneamt@rcc.ro
Judetul Vaslui
Camera de conturi Vaslui
St. Mihail Kogalniceanu nr.28, Vaslui

Telefon

Fax

Email

0235 311.296 0235 313.659 ccvaslui@rcc.ro
Judetul Harghita
Camera de conturi Harghita
Piata Libertatii nr.5, Miercurea-Ciuc

Telefon

Fax

Email

0266 372.066 0266 372.252 ccharghita@rcc.ro
Judetul Mures
Camera de conturi Mures
St. Aleea Carpati nr.17, Targu Mures

Telefon

Fax

Email

0265 210.075 0265 210.041 ccmures@rcc.ro
Judetul Bacau
Camera de conturi Bacau
Nicolae Balcescu nr.5, Bacau

Telefon

Fax

Email

0234 510.025 0234 576.722 ccbacau@rcc.ro
Judetul Hunedoara
Camera de conturi Hunedoara
St. 1 Decembrie nr.24, Deva

Telefon

Fax

Email

0254 218.595 0254 218.558 cchunedoara@rcc.ro
0254 218.800
Judetul Sibiu
Camera de conturi Sibiu
Str. Octavian Goga nr.1/B, Sibiu

Telefon

Fax

Email

0269 210.127 0269 211.747 ccsibiu@rcc.ro
Judetul Brasov
Camera de conturi Brasov
St. Piata Enescu nr.3, Brasov

Telefon

Fax

Email

0268 475.583 0268 472.225 ccbrasov@rcc.ro
Judetul Vrancea
Camera de conturi Vrancea
Str. Mihail Kogalniceanu nr.1, Focsani

Telefon

Fax

Email

0237 225.900 0237 225.770 ccvrancea@rcc.ro
Judetul Galati
Camera de conturi Galati
B-dul Marea Unire Ansamblul H. Stefan, Galati

Telefon

Fax

Email

0236 460.672 0236 463.902 ccgalati@rcc.ro
Judetul Caras Severin
Camera de conturi Caras Severin
St. Timisorii nr.5, Resita

Telefon

Fax

Email

0255 226.066 0255 251.778 cccarasseverin@rcc.ro
0729 889.920
Judetul Mehedinti
Camera de conturi Mehedinti
St. Traian nr.95, Drobeta Turnu Severin

Telefon

Fax

Email

0252 325.348 0252 313.890 ccmehedinti@rcc.ro
Judetul Gorj
Camera de conturi Gorj
B-dul Constantin Brincusi nr.9A. Targu Jiu

Telefon

Fax

Email

0253 216.787 0253 218.933 ccgorj@rcc.ro
Judetul Valcea
Camera de conturi Valcea
St. Regina Maria nr.4, Ramnicu Valcea

Telefon

Fax

Email

0250 733.414 0250 732.875 ccvalcea@rcc.ro
0250 738.367
Judetul Arges
Camera de conturi Arges
St. Maior Sontu (I.C. Bratianu) nr.2, Pitesti

Telefon

Fax

Email

0248 210.666 0248 223.558 ccarges@rcc.ro
Judetul Dambovita
Camera de conturi Dambovita
B-dul Mircea cel Batran bl. A1 tronson B. Targoviste

Telefon

Fax

Email

0245 211.100 0245 217.304 ccdambovita@rcc.ro
Judetul Prahova
Camera de conturi Prahova
B-dul Republicii nr.2, Ploiesti

Telefon

Fax

Email

0244 596.860 0244 596.861 ccprahova@rcc.ro
Judetul Buzau
Camera de conturi Buzau
B-dul Garii nr.18, Buzau

Telefon

Fax

Email

0238 710.408 0238 720.921 ccbuzau@rcc.ro
Judetul Braila
Camera de conturi Braila
St. Nicolae Grigorescu nr.1, Braila

Telefon

Fax

Email

0239 613.999 0239 614.545 ccbraila@rcc.ro
0239 615.423
Judetul Tulcea
Camera de conturi Tulcea
St. subl. Gavrilov Corneliu nr.120, Tulcea

Telefon

Fax

Email

0240 518.577 0240 518.194 cctulcea@rcc.ro
Judetul Ialomita
Camera de conturi Ialomita
St. Episcopiei nr.2., Slobozia

Telefon

Fax

Email

0243 231.402 0243 231.002 ccialomita@rcc.ro
Judetul Constanta
Camera de conturi Constanta
B-dul Ferdinand nr.7 bis, Constanta

Telefon

Fax

Email

0241 618.380 0241 619.930 ccconstanta@rcc.ro
Judetul Dolj
Camera de conturi Dolj
St. Brestei nr 97(129), Dolj

Telefon

Fax

Email

0251 412.080 0351 418.526 ccdolj@rcc.ro
0351 439.461
0351 439.462
Judetul Olt
Camera de conturi Olt
St. Nicolae Titulescu nr.47, Slatina

Telefon

Fax

Email

0249 410.724 0249 438.923 ccolt@rcc.ro
0249 410.725
Judetul Teleorman
Camera de conturi Teleorman
St. Ion Creanga nr.53, Alexandria

Telefon

Fax

Email

0247 315.908 0247 312.217 ccteleorman@rcc.ro
Judetul Calarasi
Camera de conturi Calarasi
St. Progresul . Bloc BBB, Calarasi

Telefon

Fax

Email

0242 313.201 0242 311.172 cccalarasi@rcc.ro
Judetul Giurgiu
Camera de conturi Giurgiu
Sos. Bucuresti. Bl111 Sc A+B, Giurgiu

Telefon

Fax

Email

0246 217.626 0246 217.634 ccgiurgiu@rcc.ro
Bucuresti
Camera de conturi Bucuresti
St. Georges Clemenceau nr.3, Bucuresti

Telefon

Fax

Email

021 312.14.64 021 312.32.78 ccbucuresti@rcc.ro
021 312.03.67
Sediul central al Curtii de Conturi
CONDUCEREA

CONSILIERI DE CONTURI
DIVIZIA I
DIVIZIA II
DIVIZIA III
DIVIZIA IV
DIVIZIA V
DIVIZIA VI
DIVIZIA VII
DIVIZIA VIII
Sectia Jurisdictionala

Oficiul juridic

Compartimentul de audit intern

Compartimentul reprezentanti externi

SECRETARIATUL GENERAL
Serviciul relatii interne externe
- Biroul Relatii Publice


Directia de gestionare a resurselor financiare si umane
- Contabilitate
- Buget, salarizare
- Resurse umane

Directia tehnica pentru coordonarea logisticii
- Achizitii publice si investitii
- Date si arhivare documente
- Studii, documentare
- Transporturi
Judetul Ilfov
Camera de conturi Ilfov
St. Matei Millo nr.15, Sector 1, Bucuresti

Telefon

Fax

Email

021 312.03.24 021 312.03.24 ccilfov@rcc.ro
 

 Link-uri utile institutii

expand  naţionale
Senatul României
Camera Deputaţilor
Ministerul Finanţelor Publice
Oficiul Naţional al Registrului Comerţului
expand  internaţionale
INTOSAI
EUROSAI
Curtea de Conturi Europeană